Про визначення уповноважених органів для проведення обстеження матеріально – побутових умов домогосподарства/ фактичного місця проживання особи для отримання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу

• 08.06.2023

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

02.06.2023                                             м. Фастів                       №134-од

Про визначення уповноважених

органів для проведення обстеження

матеріально – побутових умов

домогосподарства/ фактичного

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», Постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово – комунальних послуг у грошовій формі,керуючись пунктами 19, 20 частини 4 статті 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Визначити управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради уповноваженим органом на території міста Фастова  з проведення обстежень та складання актів обстежень матеріально-побутових умов домогосподарства/ фактичного місця проживання осіб, які звертаються до Фастівського відділу обслуговування громадян ( сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській області  та  Управління надання адміністративних послуг виконавчого комітету Фастівської  міської ради,  для подання документів на отримання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу, якщо рішення про призначення приймається на підставі акту обстеження.
  2. Визначити управління регіонального розвитку і житлово – комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідськогостаростинських округівуповноваженим органом на території зазначених старостинських округів Фастівської міської територіальної громади з проведення обстежень та складання актів обстежень матеріально-побутових умов домогосподарства/ фактичного місця проживання осіб, які звертаються до Фастівського відділу обслуговування громадян ( сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській області,   Центру   надання адміністративних послуг виконавчого комітету Фастівської  міської ради та сектору  надання адміністративних послуг  Управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідськогостаростинських округів,  для подання документів на отримання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу, якщо рішення про призначення приймається на підставі акту обстеження.
  3. Визначити управління розвитку територій і благоустрою Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського, Фастівецького старостинських округів уповноваженим органом на території зазначених старостинських округів Фастівської міської територіальної громади з проведення обстежень та складання актів обстежень матеріально-побутових умов домогосподарства/ фактичного місця проживання осіб, які звертаються до Фастівського відділу обслуговування громадян ( сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській області,   Центру   надання адміністративних послуг виконавчого комітету Фастівської  міської ради для подання документів на отримання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу, якщо рішення про призначення приймається на підставі акту обстеження.
  4. Керівникам управлінь зазначених у п.1,2,3 розпорядження визначити відповідальних працівників для проведення та складання актів обстежень матеріально-побутових умов домогосподарства/ фактичного місця проживання осіб.
  5. Проведення актів обстежень матеріально-побутових умов домогосподарства/ фактичного місця проживання осіб здійснюється на підставі письмового звернення Фастівського відділу обслуговування громадян ( сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській області з визначенням підстав для проведення обстеження та копій документів, поданих для призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника

міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань .

Міський голова                                            Михайло НЕТЯЖУК