Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету для організації заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуацій природного характеру,  пов`язаної із поширенням  COVID-19

• 26.11.2020

Від 20.11.2020                                                  №556

Про виділення коштів з резервного фонду

міського бюджету для організації  заходів

з ліквідації наслідків надзвичайної ситуацій

природного характеру,  пов`язаної із

поширенням  COVID-19

Розглянувши звернення КНП ФМР «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» від 20.11.2020 № 638 та враховуючи висновки фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради від 20.11.2020 № 2-10/115, відповідно до ч.2 ст. 24 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 р. № 415 «Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету», керуючись п.7 ст 38, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Фастівської міської ради від 27.08.2020 №2- LXXIX-VII, враховуючи рішення міської постійної комісії з питань ТЕБ та НС від 16.03.2020 виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Виділити кошти з резервного фонду міського бюджету Фастова головному розпоряднику коштів – виконавчому комітету Фастівської міської ради для організації заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуацій природного характеру, пов`язаної із поширенням COVID-19 на території міста (за КПКВ 0212111) в сумі 277800,00 тис.грн. (двісті сімдесят сім тисяч вісімсот грн. 00 коп.) на придбання медичного обладнання, витратних матеріалів та інших матеріальних та нематеріальних активів.

Одержувачем коштів резервного фонду з бюджету м. Фастова для організації заходів, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації природного характеру пов`язаної із поширенням COVID-19  на території міста, визначити КНП ФМР «Фастівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги», з правом передачі медичного обладнання, витратних матеріалів та інших матеріальних та нематеріальних активів, установам та організаціям, що здійснюють діяльність на території міста Фастова.

1. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради забезпечити в установленому порядку фінансування видатків, визначених у пункті 1 цього рішення.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                                      М.В.Нетяжук