Про введення додаткових ставок керівника гуртка у закладах позашкільної освіти Фастівської міської територіальної громади

• 07.12.2020

проєкт

Р І Ш Е Н Н Я

Враховуючи подання начальника управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради від 03.12.2020   №  01-09/847,   відповідно до Законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту» наказу Міністерства освіти і науки України від 31.10.2012 №1230 яким затверджені Типові штатні нормативи позашкільних навчальних закладів,  розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 № 715 «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Київської області, та з метою реалізації права  дітей на позашкільну освіту за місцем проживання,   керуючись  ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Ввести ставки керівника гуртка в закладах позашкільної  освіти Фастівської міської територіальної громади з 01.01.2021 року згідно з додатком.
  2. Доручити начальнику управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради внести в установленому порядку зміни до штатних розписів закладів позашкільної освіти у відповідності до чинного законодавства України.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на міського голову.

Міський голова                                              М.В.Нетяжук

до рішення міської ради

№ П\П Назва закладу позашкільної освіти Кількість ставок керівника гуртка Всього

ставок