Про введення додатково до штатного розпису Комунального закладу Фастівської міської ради «Фастівський навчально-реабілітаційний центр» посаду медичної сестри у кількості однієї штатної одиниці

• 24.02.2021

Про введення додатково до штатного розпису

Комунального закладу Фастівської міської ради

«Фастівський навчально-реабілітаційний центр»

посаду медичної сестри у кількості однієї штатної одиниці

В зв’язку з виробничою необхідністю та з метою надання якісних послуг дітям з особливими освітніми потребами, ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Ввести додатково до штатного розпису Комунального закладу Фастівської міської ради «Фастівський навчально-реабілітаційний центр» посаду медичної сестри у кількості однієї штатної одиниці .
  2. Доручити начальнику управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради внести в установленому порядку зміни до штатного розпису Комунального закладу Фастівської міської ради «Фастівський навчально-реабілітаційний центр», у відповідності до чинного законодавства України.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань Швидку Ж.П. та на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді.

Міський голова                                                                                 М.В.Нетяжук