Про встановлення тарифу на централізоване водопостачання та  централізоване водовідведення на території міста Фастів

• 21.04.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 16.04.2021                                                                                                          № _183_

Про встановлення тарифу на централізоване

водопостачання та  централізоване водовідведення

на території міста Фастів

Керуючись Законом України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», Порядком формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення,затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від  3 квітня 2019 року № 291), п.а.2 ст.28, ст.40 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1.Встановити  комунальному підприємству  Фастівської міської ради «Фастівводоканал» тарифи:

а) на централізоване водопостачання :

для населення -12,32 грн. за 1 куб.м (без ПДВ);

для інших споживачів – 23,00 грн. 1 куб.м (без ПДВ);

для бюджетних установ – 23,00 грн. 1 куб.м (без ПДВ);

б) на централізоване водовідведення:

для населення -16,59 грн. за 1 куб.м (без ПДВ);

для інших споживачів – 34,50 грн. 1 куб.м (без ПДВ);

для бюджетних установ – 34,50 грн. 1 куб.м (без ПДВ);

2.Затвердити КП ФМР«Фастівводоканал» структуру тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення  згідно додатків 1,2,3.

3.Встановлені тарифи ввести в дію з моменту прийняття виконавчим комітетом Фастівської міської радиданого рішення.

4.Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 15.11.2019 №592« Про затвердження тарифу  на централізоване водопостачання та  централізоване водовідведення на території  міста Фастів»з дня введення в дію тарифів, встановлених  даним рішенням.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського головиз питань діяльності виконавчих органів ради , з питань ЖКГ Матвійчук В.А.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук