• 12.01.2024

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту

рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради

від 29.10.2018 № 499

Виконавець заходів з відстеження – Комунальне підприємство Фастівської міської ради «Фастівське бюро технічної інвентаризації».

Мета прийняття акту: дане рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради «Про встановлення тарифів на інвентаризацію нерухомого майна для Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівське БТІ»» було розроблено з метою приведення тарифів до економічнообґрунтованого рівня, що відповідатиме витратам підприємства; стабілізації фінансового стану та беззбиткової роботи підприємства; збільшення надходжень до державного та місцевого бюджетів від сплачених підприємством податків та соціальних внесків; можливість модернізації та комп’ютеризації виробництва, економічного розвитку підприємства; поліпшення умов роботи виробничого персоналу підприємства та соціально-матеріального забезпечення.

Також, цілями цього регуляторного акта є: вирішення питань, пов’язаних із визначенням розміру оплати по замовленням на проведення технічної інвентаризації та виготовлення документації по всім видам землевпорядних робіт, експертній оцінці нежитлового і житлового фондів, виготовленню архівних довідок про технічну характеристику об’єкта нерухомості для нотаріуса, довідок учасникам АТО, заповнення штампів в будинкових книжках  та договорам, які укладаються юридичними особами по всім видам робіт та послугам, що виконуються КП ФМР «Фастівським бюро технічної інвентаризації».

Строк виконання заходів з відстеження – 5 днів (26.12.22-30.12.22 рр.).

Тип відстеження – періодичне.

Метод одержання результатів відстеження результативностіаналіз статистичних даних.