• 12.01.2024

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта

рішення виконавчого комітету міської ради

від 19.10.2021 № 502

Виконавець заходів відстеження – Сектор торгівлі та транспорту виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Цілі прийняття акта

– забезпечення балансу інтересів перевізників, що обслуговують міські маршрути загального користування та пасажирів;

– приведення у відповідність тарифів на послуги з перевезення пасажирів до економічно обґрунтованого рівня і розрахункових витрат суб’єктів господарювання, які надають відповідні послуги;

– забезпечення безпеки та якості транспортного обслуговування населення на автобусних маршрутах загального користування у місті Фастів;

– створення прозорого конкурентного середовища, збільшення ефективності використання рухомого складу.

Строк виконання заходів з відстеження – 5 днів (09.08.2022 – 13.08.2022 р.)

Тип відстеження заходів – базове.

Метод відстеження результативності – аналіз відповідно до статистичних даних.

Аналіз отримання значень показників результативності

Відстеження результативності цього регуляторного акта здійснювалося шляхом аналізу інформації Сектору торгівлі та транспорту виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Показники результативності

Показник За 9 місяців 2020 2020 рік За 9 місяців

2021 рік За 9 місяців

Кількісні
Кількість суб’єктів господарювання, на яких поширюється дія даного регуляторного акта, од. 9 9

Кількість діючих міських автобусних маршрутів,од. 17 17 17 16 26
Кількість автобусів, які виконують перевезення пасажирів на міських маршрутах, од. 41 41 41 40 44
Кількість скарг/звернень громадян на якість надання відповідних послуг 52 52 32 34 32
Якісні (у бальній системі)*
показники якості надання послуг пасажирського транспорту загального користування (згідно з опитуваннями, консультаціями з громадськістю тощо)* 2 3 2 2 3
рівень поінформованості суб’єктів господарювання (перевізників) та громадян міста з основних положень акта 100% 100% 100% 100% 100%

* Оцінка здійснюватиметься за 6-бальною системою, за якою: 6 балів – досягнуто у високій мірі результат якісного показника, 5 балів – досягнуто на 100% якісного показника, 4 бали – досягнуто на 75% результату якісного показника, 3 бали – досягнуто на 50% результату якісного показника, 2 бали – досягнуто на 25% результату якісного показника, 1 бал – показника практично не досягнуто.

Висновки та рекомендації

Прийняття рішення виконавчим комітетом Фастівської міської ради «Про встановлення граничних тарифів на транспортні послуги з перевезення пасажирів» в 2021 році дозволило сформувати прозорі, чіткі та зрозумілі правила поведінки суб’єктів підприємницької діяльності та споживачів на ринку пасажирських перевезень в місті Фастові та забезпечило безпеку та якість транспортного обслуговування населення на автобусних маршрутах загального користування у місті.

Оцінку результатів реалізації регуляторного акта та ступінь досягнення визначених цілей буде здійснено при проведені періодичного відстеження результативності регуляторного акта згідно вимог ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Перший заступник міського голови                                   Олена ЗИКОВА

з питань  діяльності

виконавчих органів ради

Завідувач сектору