Про впорядкування використання службового автотранспорту виконавчого комітету Фастівської міської ради

• 12.10.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

06.10.2022                                             м.Фастів                                                      № 208-од

Про впорядкування використання

службового автотранспорту виконавчого

комітету Фастівської міської ради

З метою ефективного і раціонального використання службового автотранспорту  виконавчого комітету Фастівської міської ради, забезпечення службової діяльності міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Фастівської міської ради, підпорядкованих їм управлінь, відділів, секторів і служб, на  підставі Закону України «Про затвердження Указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні”» від 24.02.2022 № 2102-IX, надалі його дію продовжили  Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» від 15.08.2022 № 2500-ІХ, Постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2003 року №848 «Про впорядкування використання легкових автомобілів  бюджетними установами та організаціями», керуючись  п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Закріпити з 03.10.2022 року автомобільний транспорт для забезпечення його належної експлуатації та матеріально-технічної відповідальності за водіями відділу господарського забезпечення виконавчого комітету Фастівської міської ради, а саме:
  • автомобіль ГАЗ-3110 «Волга», державний номер 900-73 КА –   за   Кусим В.Г. та  Стукаленком Ю.А;
  • автомобіль ВАЗ-21150, державний номер 800-74 КМ – за Гнапом В.І.
  1. Призначити Остапчука Ю.В., начальника відділу господарського забезпечення, відповідальним за дотриманням водіями виконавчого комітету Правил внутрішнього  трудового розпорядку дня, питань охорони праці, особистої безпеки та правил використання паркового обладнання, приміщень, а також раціонального використання електроенергії і води в гаражних приміщенням  та  порядку  обліку  пробігу  автомобілів.
  2. Начальнику фінансово-господарського відділу, головному бухгалтеру Міхеєвій О.О. забезпечити щоденне оформлення подорожніх листів, їх облік та звітність.
  3. Відповідальність за технічний стан та утримання службових автомобілів виконавчого комітету покласти на водіїв згідно закріплення.
  4. Заступникам міського голови заявки ( в усній формі або в телефонному режимі) на використання автомобілів надавати керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  5. Розпорядження міського голови №38-од від 09.02.2021 року «Про

впорядкування використання службового автотранспорту виконавчого

комітету Фастівської міської ради» вважати таким що втратило чинність.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Фастівської міської ради Тхоржевську Л.О..

Міський голова                                                           Михайло НЕТЯЖУК