Про внесення змін до складу комісії з присвоєння відзнак та заохочення Фастівського міського голови для дітей та молоді

• 08.05.2023

08.05.2023                               м. Фастів                 107-од

Про внесення змін до складу комісії з присвоєння

відзнак та заохочення Фастівського міського

голови для дітей та молоді

В зв’язку з кадровими змінами в апараті виконавчого комітету Фастівської міської ради, відповідно до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 20.04.2018 року № 165 «Про відзнаки та заохочення Фастівського міського голови для дітей та молоді», керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни в додаток до розпорядження від 19.05.2021 року  № 137 од  «Про комісію з присвоєння відзнак та заохочень Фастівського міського голови для дітей та молоді  у 2021 році», виклавши його в новій редакції.
  1. У своїй роботі Комісії керуватися Положенням про комісію з присвоєння відзнак та заохочення Фастівського міського голови для дітей та молоді, Положенням про відзнаки та заохочення Фастівського міського голови для талановитих і обдарованих дітей та молоді, Положенням про відзнаки та заохочення Фастівського міського голови «За вагомі досягнення молоді у різних сферах суспільного життя», затверджених рішенням виконкому Фастівської міської ради від 20.04.2018 р. № 165.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                                         Михайло НЕТЯЖУК

№                       від

Склад

комісії з присвоєння відзнак та заохочення

Фастівського міського голови для дітей та молоді

Швидка Жанна Петрівна

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Фастівської міської ради, з гуманітарних питань, голова комісії;
Скоробогата Вікторія Валентинівна в.о.начальника управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради, заступник голови комісії.
Члени:

Єриш Наталія Леонідівна

Жуковська Надія Олександрівна

Короленко Марія Миколаївна

начальник управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради;

консультант по роботі з обдарованими дітьми КЗ ФМР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»;

начальник відділу по роботі з дошкільними та позашкільними закладами управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради;

Машовець Тетяна Вікторівна

Сіляк Вадим Володимирович

головний спеціаліст управління культури, молоді та туризмувиконавчого комітету Фастівської міської ради;

головний спеціаліствідділу з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради;

Скиданенко Андрій Володимирович

начальник відділу з питань фізичної культури та спортувиконавчого комітету Фастівської міської ради;

Яценко Інна Анатоліївна начальник відділу управління персоналомвиконавчого комітету Фастівської міської ради.

Керуючий справами                                                                                Леся ТХОРЖЕВСЬКА