Про внесення змін до розпорядження від 20.04.2021 №109-од «Про виплату заохочення дружинам (чоловікам) померлого ( померлої) громадянина(громадянки) з числа учасників ліквідації наслідків  аварії на ЧАЕС та нагородження ювілейними медалями ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, пов’язаних з 35 –ими роковинами Чорнобильської катастрофи»

• 24.06.2021

Фастівська міська рада

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від    23.06.2021                                                                                                                   №  179 од

померлого ( померлої) громадянина(громадянки)

з числа учасників ліквідації наслідків  аварії на ЧАЕС

та нагородження ювілейними медалями ліквідаторів

наслідків аварії на ЧАЕС, пов’язаних з 35 –ими роковинами

Чорнобильської катастрофи»

У зв’язку з смертю отримувачів та технічною помилкою, яка сталася при формуванні списків на виплату заохочення дружинам (чоловікам) померлого (померлої) громадянина (громадянки) з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни до додатку1 п.1 розпорядження від 20.04.2021року №109-од «Про виплату заохочення дружинам (чоловікам) померлого ( померлої) громадянина(громадянки) з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та нагородження ювілейними медалями ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, пов’язаних з 35 –ими роковинами Чорнобильської катастрофи», а саме:

1.1.   Управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради виключити зі списку отримувачів заохочення у зв’язку із смертю:

– Ковальчук Валентину Дем’янівну – актовий запис №775 від 24.12.2019р.;

– Наконечну Наталію Степанівну – актовий запис №405 від 25.03.2021р. ;

– Скороход Світлану Володимирівну – актовий запис №12305 від 28.07.2018р.;

1.2. Управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради виключити із списку Хоменко Людмилу Олександрівну у зв’язку з технічною помилкою, а саме,  прізвище якої внесене двічі у список.

1.3. Управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради виключити із списку Логвиненко Лідію Іванівну, у зв’язку з проведеними заходами на даний час місце її перебування невідоме.

2/Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови   з питань діяльності виконавчих органів ради з гуманітарних питань Швидку Ж.П.

Міський  голова                                                                        М. В. Нетяжук