Про внесення змін до розпорядження міського голови № 68-од від 16.03.2023  року «Про нагородження  з нагоди відзначення Дня працівників  ЖКГ і побутового обслуговування населення»

• 03.05.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

07.04.2023                                  м.Фастів                                                                 № 86-од

Про внесення змін до розпорядження

міського голови № 68-од від 16.03.2023

року «Про нагородження  з нагоди відзначення

Дня працівників  ЖКГ і побутового

обслуговування населення»

Керуючись п.20 ч.4 ст. 42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

Внести зміни  до  п.1  розпорядження міського голови №68-од від 16.03.2023 року  «Про нагородження  з нагоди відзначення Дня працівників  ЖКГ і побутового обслуговування населення»,    а саме:

Текст «Кутняку Борису Миколайовичу, водію автотранспортних засобів підрозділу «Гараж» КП ФМР «Фастів-благоустрій» – ***» замінити текстом «Кутняку Борису Миколайовичу, водію автотранспортних засобів підрозділу «Гараж» КП ФМР «Фастів-благоустрій» – ***»

Міський голова                                                      Михайло НЕТЯЖУК