Про внесення  змін  до розпорядження міського голови №122-од від 08.07.2022 року  «Про затвердження тимчасової структури  виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів»

• 22.02.2023

13.02.2023                      м.Фастів                   №29-од

Про внесення  змін  до розпорядження

міського голови №122-од від 08.07.2022 року

«Про затвердження тимчасової структури

виконавчих органів ради, загальної

чисельності апарату ради та її виконавчих органів»

У зв’язку з службовою необхідністю, керуючись ч.9 ст.9 Закону України «Про правовий  режим  воєнного стану»,  п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни до п.1 розпорядження міського голови №122-од від 08.07.2022 року «Про затвердження тимчасової структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів» та викласти його в наступній редакції:

«1. Затвердити тимчасову структуру  виконавчих органів  ради, загальну  чисельність  апарату  ради та її виконавчих органів в кількості 218,25 штатних одиниць  (додається).».

1. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради передбачити видатки на утримання  апарату Фастівської міської ради  та її виконавчих органів з урахуванням п. 1 даного розпорядження.
  2. Внести зміни в штатні розписи у відповідності до даного розпорядження.
  3. Дане розпорядження діє протягом воєнного стану та втрачає чинність не пізніше ніж через 30 днів з дня припинення або скасування воєнного стану.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                       Михайло НЕТЯЖУК

Розпорядження 29, ДОДАТОК