Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради від 11.08.2022    №4-ХХVI-VIII «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради транспортного засобу, що знаходиться у власності Київської обласної ради»

• 30.08.2023

Р І Ш Е Н Н Я

25.08.2023                                   м. Фастів                               № 434-ХLV-VІІІ

Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради від 11.08.2022    №4-ХХVIVIII «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради транспортного засобу, що знаходиться у власності

Київської обласної ради»

Діючи у відповідності до ч.3 ст.4 та абз.13 ч.1 ст.7 Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, керуючись ст.25, п.51 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

• Внести зміни до рішення Фастівської міської ради від 11.08.2022 №4-ХХVI-VIII «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради транспортного засобу, що знаходиться у власності Київської обласної ради» та викласти пункт 1 даного рішення в наступній редакції:

«Надати згоду на прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради транспортного засобу: автомобіля PEUGEOT BOXER, державний номер АА 9094 НА, VIN VF3YBZMFB12518404, рік випуску 2013, що знаходиться у власності Київської обласної ради та перебуває на балансі Комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                               Михайло НЕТЯЖУК