Про внесення змін до рішення  № 5-ІІ-VІІІ від 24.11.2020 року  «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її  виконавчих  органів»

• 23.06.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

пл. Соборна, 1,  м.Фастів, Фастівський район,  Київська область, 08500, тел.: 6-02-16;  факс 6-31-00

№ 29-ІХ-VIIІ

від 15.06.2021 року

Враховуючи пропозицію міського голови Нетяжука М.В., для  формування оптимальної структури виконавчих органів місцевої ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів,  керуючись ст. 25, п.5 ч.1 ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення № 5-ІІ-VІІІ від 24.11.2020 року  «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її  виконавчих  органів», а саме:
    • викласти п.1 в наступній редакції:

«1. Затвердити структуру та загальну чисельність апарату ради та її виконавчих  органів у кількості 215,25 штатних одиниць».

• змінити назву посади «головний спеціаліст»  відділу з питань  енергозбереження, енергоефективності та екології на назву посади «головний спеціаліст – енергоменеджер» відділу з питань енергозбереження, енергоефективності та екології;
  • ввести у відділ господарського забезпечення посаду «прибиральник службових приміщень» (в кількості 1 штатної одиниці), за рахунок збільшення штатної чисельності.
  • скоротити посаду «головний спеціаліст» (в кількості 1 штатної одиниці) у відділі ведення Державного реєстру виборців;
  • ввести посаду «головний спеціаліст» у сектор з питань мобілізаційної роботи (в кількості 1  штатної одиниці), за рахунок скорочення посади  «головний  спеціаліст» відділу ведення Державного реєстру виборців.
  1. У встановленому порядку попередити працівників, яких стосуються зазначені зміни, про їх можливе вивільнення та забезпечити дотримання їх  соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.
  2. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради передбачити видатки на утримання апарату Фастівської міської ради та її виконавчих органів з урахуванням п.1 даного рішення.
  3.      Міському голові внести зміни в штатний розпис апарату Фастівської міської ради та її виконавчого комітету у відповідності  до прийнятого рішення.
  4.   Контроль за виконанням  даного рішення покласти на міського голову.

Міський голова                                                                                       М.В.Нетяжук