Про внесення змін до Положення про управління  культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради, затвердженого рішенням міської ради № 43-ХХХVІІ-VІІ від 08.02.2018 року

• 18.12.2020

Проєкт

РІШЕННЯ

З метою вдосконалення роботи виконавчих органів ради, структурування функціональних напрямків діяльності, забезпечення ефективної роботи,відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 № 715-р “Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Київської області”, керуючисьЗаконами України “Про культуру”, “Про туризм”, враховуючи рішення Фастівської міської радивід 24.11.2020 року  №46-ІІ-VІІІ «Про вхід Фастівської міської ради до складу засновників комунального закладу «Борівська школа мистецтв», від «__»___________ № __________________,керуючись п.22, ч.1, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Внестизміни до Положення про управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської  міської ради у новій редакції, затвердженого рішенням міської ради № 43-ХХХVІІ-VІІ від 08.02.2018 року, а саме:

1.1. Розділ І.“Загальні положення”, п. 7 викласти в наступній редакції:

“Управлінню підпорядковуються комунальні заклади Фастівської міської ради: “Фастівський державний краєзнавчий музей”, “Фастівська дитяча музична школа”, “Фастівська публічна бібліотека”, “Фастівський міський Палац культури”, “Фастівський міський молодіжний центр”,“Борівська школа мистецтв”, “Борівський центр культури та дозвілля”, “Фастівський центр культури та дозвілля”, централізована бухгалтерія Управління”.

1.2. Розділ ІІІ. “Основні функції Управління”, п. 25 викласти в наступній редакції:

“Здійснення оперативного управління діяльністю комунальних закладів Фастівської міської ради: “Фастівський державний краєзнавчий музей”, “Фастівська дитяча музична школа”, “Фастівська публічна бібліотека”, “Фастівський міський Палац культури”, “Фастівський міський молодіжний центр”, “Борівська школа мистецтв”, “Борівський центр культури та дозвілля”, “Фастівський центр культури та дозвілля”, централізованої бухгалтерії Управління”.

1.3. Розділ VI. “Інші питання діяльності Управління”, п. 2 викласти в наступній редакції:

“Управління утримується за рахунок коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади”.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді і заступника міського голови з гуманітарних питань.

Міський голова                                                              М.В.Нетяжук