Про внесення змін  до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради „Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги” на 2023 рік

• 29.11.2023

Р І Ш Е Н Н Я

__27.11.2023____                                    м. Фастів                                               № __510____

З метою вдосконалення системи фінансового планування, підвищення ефективності роботи та розвитку Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради „Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги” відповідно до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 17.12.2021р.  №614, керуючись  пп.4 п. «а» статті 27  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  Фастівської міської ради вирішив:

1. Внести зміни до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради „Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги” на 2023 рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету від  12.2022р. № 352, виклавши його в наступній редакції  ( додається).
  1. Відповідальність за виконання  даного рішення покласти на  директора Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради „Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги”.
  2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                                           Михайло  НЕТЯЖУК