Про відзначення з нагоди вшанування  учасників бойових дій на території інших держав та 34-ї річниці виводу  військ з Афганістану

  • 22.02.2023

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

08.02.2023                                   м.Фастів                                                        № 25-од

 

Про відзначення з нагоди вшанування

 учасників бойових дій на території

інших держав та 34-ї річниці виводу

 військ з Афганістану

 

За активну громадську позицію, вагомий внесок в патріотично – виховну роботу та з нагоди святкування 34-ї річниці виводу військ з Афганістану, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1.   Оголосити подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради, з виплатою матеріального заохочення кожному в розмірі  1242грн. 23 коп., з урахуванням податків,   а саме:

– Салієнку Юрію  Петровичу- ***

– Мосійчуку  Леоніду Миколайовичу-***

– Самчуку Анатолію Миколайовичу -***

  1. Начальнику  фінансово – господарського   відділу – головному бухгалтеру Міхєєвій О.О., нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 3726 грн. 69 коп. за рахунок  коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади  та  програм  «Соціально-економічного і культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2023 рік», «Нагородження відзнаками виконавчого комітету

Фастівської міської ради, організація і проведення урочистих та інших заходів у населених пунктах, що входять до Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

 

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ