Про відзначення у Фастівській міській територіальній громаді Дня залізничника України у 2023 році

• 13.12.2023

02.11.2023 р.                   м. Фастів               № 262-од

Про відзначення у Фастівській

міській територіальній громаді

Дня залізничника України

у 2023 році

З метою відзначення професійного свята працівників залізничного  транспорту – Дня залізничника у Фастівській міській територіальній громаді, відповідно до Указу Президента України від 15.07.1993 № 257/93-рп “Про день залізничника”, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити заходи з відзначення Дня залізничника України у Фастівській міській територіальній громаді у 2023 році (додаток).
  2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський  голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК

до  розпорядження

№                          від

ЗАХОДИ

з відзначення у Фастівській міській територіальній громаді

Дня залізничника України  у 2023 році

1. Організувати та провести урочистості у актовій залі КЗ ФМР «Фастівський міський Палац культури» 03.11.2023

Тхоржевська Л. О.

Швидка Ж. П.

Скоробогата В. В.

2. Підготувати привітання міського голови та оприлюднити на офіційному сайті міської ради і в місцевих ЗМІ з нагоди відзначення Дня залізничника України.

До 03.11.2023 Авксентюк Т. В.
3. Сформувати списки та підготувати розпорядження міського голови для нагородження та заохочення

До 03.11.2023 Яценко І. А.
4. Придбати квіти для привітання під час проведення урочистостей

До 03.11.2023 Скоробогата В. В.
5 Забезпечити громадський порядок та належний медичний нагляд під час проведення заходів у місцях проведення заходів. Повідомити Фастівське районне управління  поліції та КНП ФМР «Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо запланованих заходів. 03.11.2023 Рудик С. Р.

Костюк І. М.

Яхновський А. В.

6. Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням урочистостей, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2210, 2240.

Листопад-Грудень,

2023 р.

Скоробогата В. В.
7. Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням урочистостей, оплатити за рахунок цільового або загального фонду виконавчого комітету Фастівської міської ради. Листопад-Грудень,