Про відзначення у Фастівській міській територіальній громаді Дня медичного працівника у 2021 році

• 14.06.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   14.06.2021                                                                                                       № 162 од

Про відзначення у Фастівській

міській територіальній громаді

Дня медичного працівника

у 2021 році

Відповідно до Указу Президента України від 03.06.1994 № 281/94 «Про День медичного працівника», з метою відзначення професійного свята працівників галузі охорони здоров’я – Дня медичного працівника у Фастівській міській територіальній громаді, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити склад організаційного комітету по відзначенню Дня медичного працівника у Фастівській міській територіальній громаді у 2021 році(додаток 1).
  2. Затвердити заходи з відзначення Дня медичного працівника у Фастівській міській територіальній громаді у 2021 році(додаток 2).
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань Ж. П. Швидку.

Міський  голова                                                                        М. В. Нетяжук

до  розпорядження

№  162 од      від  14.06.2021

СКЛАД

організаційного комітету по відзначенню уФастівській міській територіальній громаді

Дня медичного працівника у 2021 році

Нетяжук Михайло Володимирович – міський голова, голова оргкомітету
Швидка Жанна Петрівна – заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради,  з

гуманітарних   питань, заступник голови

оргкомітету, заступник голови оргкомітету

Члени оргкомітету:
Зикова Олена Борисівна

– перший заступник міського голови з

питань діяльності виконавчих органів ради

Авксентюк Тетяна Володимирівна

– начальник відділу з питань

інформаційного забезпечення та по роботі

зі ЗМІ

роботи

Яценко Інна Анатоліївна – начальник відділу управління персоналом

Керуюча справами (секретар)

виконавчого комітету Фастівської міської ради                    Л. О. Тхоржевська

до  розпорядження

№   162 од     від  14.06.2021

ЗАХОДИ

з відзначення у Фастівській міській територіальній громаді

Дня медичного працівника у 2021 році

1. Провести засідання організаційного комітету Червень,

2021 р.

Нетяжук М. В.

Швидка Ж. П.

2. Організувати урочисте вітання медичних працівників та провести святковий концерт у Палаці культури. 17.06.2021

Швидка Ж. П.

Савченко Н. М.

3. Висвітлити інформацію про заходи по відзначенню Дня медичного працівника на сайті міської ради та у місцевих ЗМІ. До 15.06.2021 Авксентюк Т. В.
4. Підготувати привітання міського голови медичним працівникам з професійним святом та оприлюднити на офіційному сайті міської ради і в місцевих ЗМІ. До 16.06.2021 Авксентюк Т. В.
5. Сформувати списки та підготувати розпорядження міського голови для нагородження та заохочення До 15.06.2021

Яценко І.А.
6. Замовити послуги  професійних артистів для проведення святкового концерту До 15.06.2021 Савченко Н. М.
7. Придбати квіти для вітання під час проведення урочистостей у міському Палаці культури. До 15.06.2021 Савченко Н. М.

8. Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням святкового заходу, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282. Червень,

2021р.

Савченко Н. М.

9. Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням святкового заходу, оплатити за рахунок цільового або загального фонду виконавчого комітету Фастівської міської ради. Червень,