Про відзначення Прийомної  сім’ї гр. Гутевича Ю.С.  та Гутевич Н.А. з нагоди 15-річчя функціонування

• 14.07.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

№ 172-од                                                                                                      від 12.07.2023р.

Про відзначення Прийомної  сім’ї

гр. Гутевича Ю.С.  та Гутевич Н.А.

з нагоди 15-річчя функціонування

З метою забезпечення належної соціальної підтримки сімейних форм виховання для дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування,  позитивного досвіду сімейних форм виховання  дітей – сиріт у Фастівській міській територіальній громаді, відповідно до п.1.10, 1.31 Комплексної програми забезпечення прав дітей та  підтримки сімей з дітьми Фастівської міської територіальної громади  “Назустріч дітям” на 2023-2027 роки, затвердженої рішенням міської ради від 20.12.2022 № 158-ХХХІІ–VІІІ, керуючись п. 20ч. 4, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування»,

1. Організувати відзначення  Прийомної сім’ї  гр. Гутевич Юрія Станіславовича та Гутевич Наталії Андріївни, з нагоди 15-річного позитивного досвіду функціонування сімейної форми виховання для  дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, що функціонує з 18.07.2008 року, як прийомна сім’я, відповідно рішення Виконавчого комітету Фастівської міської ради  № 150/10 від 18.07.2008 року«Про створення у м. Фастові прийомної сім’ї гр. Гутевича Юрія Станіславовича та Гутевич Наталії Андріївни» , на власній житловій площі.
  1. Забезпечити вручення подарункового набору подружжю Гутевич з нагоди відзначення 15-річчя функціонування сімейної форми виховання  з трьома прийомними  дітьми .
  2. Витрати, пов’язані з придбанням подарункової продукції для організації урочистого привітання  оплатити за рахунок коштів передбачених Фастівському міському центру соціальних служб, по загальному фонду  КПК 0213121 КЕКВ 2210.
  1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань  діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини.

Міський голова                                                      Михайло НЕТЯЖУК