Про тимчасове обмеження дорожнього   руху 28.06.2021 року в м. Фастів

• 29.06.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   25.06.2021                                                                              № 185 од

Про тимчасове обмеження дорожнього

руху 28.06.2021 року в м. Фастів

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху та недопущення травматизму під час  відзначення 25-ї річниці Конституції України та проведення  фестивалю кримськотатарської культури «Ласкаво просимо до Криму!», керуючись ст. 6 Закону України “Про дорожній рух” та ст. 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

1. Фастівському районному управлінню поліції ГУ НП України в Київській області тимчасово обмежити дорожній рух 28 червня 2021 року на відрізках шляхопроводів вказаних в листі виконавчого комітету Фастівської міської ради № 06-26/271 від 23.06.2021 року.
  2. Начальнику відділу інформаційного забезпечення та по роботі зі ЗМІ оприлюднити інформацію про обмеження дорожнього руху на сайті Фастівської міської ради.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський голова                                                                 М.В. Нетяжук