• 03.05.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 28.04.2023                                           м.Фастів                                           №103-од

Про створення тендерного комітету

для здійснення закупівель в рамках проєкту«Реконструкція системи теплопостачання Фастівського академічного ліцею №2 шляхом встановлення теплового насосу потужністю 115 кВт»

З метою створення конкурентного середовища при проведенні закупівель товарів, робіт і послуг проєкту«Реконструкція системи теплопостачання Фастівського академічного ліцею №2 шляхом встановлення теплового насосу потужністю 115 кВт» в рамках реалізації Проєкту міжнародної технічної допомоги «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні (FEER)», що реалізується за грантові кошти та виконується на замовлення Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини (BMZ) і Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO), керуючись Законом України «Про публічні закупівлі» та п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити тендерний комітет для організації та проведеннязакупівель товарів, робіт і послуг при реалізаціїпроєкту«Реконструкція системи теплопостачання Фастівського академічного ліцею №2 шляхом встановлення теплового насосу потужністю 115 кВт»у складі згідно з додатком.
  2. При здійсненні тендерних процедур керуватися чинними законодавством України про державні закупівлі.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                           Михайло НЕТЯЖУК

до розпорядження міського голови

від _________________   №_____

С К Л А Д