Про створення робочої  групи з впровадження проєкту USAID«Розбудова стійкості системи громадського здоров’я»

• 20.06.2023

від 13.06.2023           м. Фастів                   №146-од

З метою реалізації успішних ініціатив в галузі громадського здоров’я та виконання проєктів, спрямованих на покращення здоров’я мешканців Фастівської громади, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити робочу групу з впровадження проєкту USAID «Розбудова стійкості системи громадського здоров’я», та затвердити її склад згідно з Додатком.
  2. Робочій групі забезпечити впровадження проєктів.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                    Михайло НЕТЯЖУК

№_____ від «___» ______ 2023 р.

С К Л А Д

Робочої групи з впровадження проєкту USAID «Розбудова стійкості системи громадського здоров’я»

Казакова Юлія Валеріївна медичний директор з дитинства та пологової допомоги КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ», голова робочої групи
Рудяк Людмила Іванівна секретар Фастівської міської ради, заступник  голови робочої групи