Про сприяння у проведенні благодійного заходу з підтримки 72-ї окремої механізованої бригади ЗСУ

• 01.06.2023

29.05.2023 р.                 м. Фастів                    125-од

Про сприяння у проведенні

благодійного заходу

з підтримки 72-ї окремої

механізованої бригади ЗСУ

З метою підтримки громадських ініціатив, популяризації благодійної діяльності у сфері культури, організації змістовного дозвілля громадян, на виконання Комплексної  програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020  №12-ІV-VIIІ, враховуючи лист керівника підрозділу «маскувальниць» добровольчого формування Фастівської міської територіальної громади № 1 від 04.05.2023 року № 378/271/2023, керуючись  п.20 ч.4 ст.42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

1. Управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради сприяти підрозділу «маскувальниць» добровольчого формування Фастівської міської територіальної громади № 1 у проведені благодійного заходу з підтримки 72-ї окремої механізованої бригади ЗСУ 27 травня 2023 року о 12:00 на П’ятачку Демократії.
  2. Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівська житлово-експлуатаційна контора» забезпечити перевезення звукового обладнання, столів та стільців від Палацу культури до місця проведення заходу та у зворотному напрямку.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                                         Михайло НЕТЯЖУК