Про сприяння Комітету самоорганізації населення мікрорайону «Заріччя» у проведенні благодійного заходу «З Україною в серці»

• 08.05.2023

08.05.2023                     м. Фастів                 106-од

Про сприяння Комітету самоорганізації

населення мікрорайону «Заріччя»

у проведенні благодійного заходу

«З Україною в серці»

З метою підтримки громадських ініціатив, популяризації благодійної діяльності у сфері культури, організації змістовного дозвілля громадян,на виконання Комплексної  програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020  №12-ІV-VIIІ, листа Голови комітету самоорганізації населення мікрорайону «Заріччя» від 02.05.2023 року № 138,керуючись  п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

1. Сприяти комітету самоорганізації населення мікрорайону «Заріччя» та Парафії Покрову Пресвятої Богородиці у проведені благодійного заходу «З Україною в серці» в рамках марафону «Ліга добрих справ для ЗСУ» 06 травня 2023 року о 14:00, за адресою вул. Степана Васильченка, 21.
  2. Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» забезпечити встановлення наметів для проведення заходу та перевезення сцени від Палацу культури до місця проведення заходу та у зворотному напрямку.
  3. Управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради здійснити організаційні заходи у проведенні благодійного заходу «З Україною в серці»: підготувати сценарій проведення заходу, надати сцену та звукове обладнання.
  4. Управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради надати транспорт для перевезення учасників заходу від смт. Борова до місця проведення заходу та у зворотному напрямку.
  5. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходів (замовлення товарів та послуг) оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2210, 2240.
  6. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходів (перевезення учасників заходу) оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради по загальному або спеціальному фонду.
  7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючий справами (секретаря) виконавчого комітету Тхоржевську Л.О.

Міський голова                                                                                         Михайло НЕТЯЖУК