Про скликання тридцять восьмої позачергової сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання

• 21.03.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

21.03.2023                                                                                      № 73-од

Про скликання тридцять восьмої

позачергової сесії Фастівської міської

ради VІІІ скликання

Керуючись п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 4, 5 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати тридцять восьму позачергову сесію Фастівської міської ради восьмого скликання 23 березня 2023 року на 10:00 год. в залі засідань адмінбудинку рад з наступним порядком денним:

1.1. Про Наглядові ради комунальних некомерційних підприємств Фастівської міської ради.

1.2. Про зміну назви об’єкту будівництва КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ».

1.3. Про затвердження звіту про виконання бюджету Фастівської міської територіальної громади за 2022 рік.

1.4. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2022 року
№161-ХХХІІІ-VІІІ «Про місцевий бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2023 рік».

1.5. Про початок розробки проекту Стратегії розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2023-2027 роки.

1.6. Про затвердження нової редакції Статуту Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» (код ЄДРПОУ 41972303).

1.7. Про надання згоди на передачу рухомого майна Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Фастівській районній філії Державної установи «Київський обласний центр контролю
та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України».

1.8. Про надання в оренду комунального майна Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівська житлово-експлуатаційна контора».

1.9. Про внесення доповнень до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, шляхом включення комунального майна, що знаходиться за адресою: вул. Нова, 3, вул. Нова, 3/2, вул. Нова, 3/3, м. Фастів, Фастівський район, Київська область.

1.10. Про погодження внесення змін до договору оренди захисної споруди цивільного захисту №1 від 01.09.2017 року за адресою: вул. Соборна, 51, м.Фастів, Фастівський район, Київська область, укладеного з ТОВ «ЕКО».

1.11. Про надання дозволу на розроблення детального плану території з метою формування території для об’єкту дорожнього сервісу – автомийки самообслуговування за межами м. Фастів Фастівського району Київської області.

1.12. Про затвердження розрахунку тарифів на платну соціальну послугу «Догляд вдома» Фастівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фастівської міської ради на 2023 рік.

1.13. Про затвердження Програми робіт з обстеження об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії рф на території Фастівської міської територіальної громади Фастівського району Київської області, в новій редакції.

1.14. Про внесення змін до Комплексної Програми Фастівської міської територіальної громади з соціальної підтримки учасників бойових дій, сімей загиблих ветеранів війни та вшанування їх подвигу на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2020 р. №9-IV-VIII.

1.15. Про передачу рухомого майна з оперативного управління Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» в оперативне управління Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги».

1.16. Про припинення договору оренди №46 від 04.01.2021 року нерухомого майна, що належить до комунальної власності Фастівської міської ради.

1.17. Про внесення доповнень до Програми охорони довкілля
та раціонального використання природних ресурсів Фастівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням міської ради №4-ІV-VІІІ від 23.12.2020.

1.18. Про затвердження Переліку додаткових пільгових категорій дітей
на харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Фастівської міської територіальної громади, батьки яких брали (беруть) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення
та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, для яких харчування здійснюється за кошти бюджету Фастівської міської територіальної громади.

1.19. Про внесення змін до відомостей про юридичну особу
та затвердження нової редакції Статуту Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівтепломережа» (код ЄДРПОУ 05387624).

1.20. Про надання згоди та прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради благодійної допомоги.

1.21. Земельні питання.

1.22. Різне.

1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання тридцять восьмої позачергової сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання.

Міський голова                                                             Михайло НЕТЯЖУК