Про скликання тридцять сьомої позачергової сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання

• 03.03.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

03.03.2023                                                                                 № 54-од

Про скликання тридцять сьомої

позачергової сесії Фастівської міської ради

VІІІ скликання

Керуючись п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 4, 5, 7 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження №47-од
    від 01.03.2023 року «Про скликання тридцять сьомої сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання».
  2. Скликати тридцять сьому позачергову сесію Фастівської міської ради восьмого скликання 06 березня 2023 року на 10:00 год. в залі засідань адмінбудинку рад з наступним порядком денним:

2.1. Про надання згоди на звільнення Герцуна Андрія Васильовича
з посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування».

2.2. Про деякі питання роботи Фастівської міської ради.

2.3. Про Наглядові ради комунальних некомерційних підприємств Фастівської міської ради.

2.4. Різне.

1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання тридцять сьомої позачергової сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання.

Міський голова                                                             Михайло НЕТЯЖУК