Про скликання сорок першої   позачергової сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання

• 05.05.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

05.05.2023                                                                              №105-од

Про скликання сорок першої

позачергової сесії Фастівської міської

ради VІІІ скликання

Керуючись п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 4, 5 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати сорок першу позачергову сесію Фастівської міської ради восьмого скликання 08 травня 2023 року на 15:00 год. в залі засідань адмінбудинку рад з наступним порядком денним:

1.1. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2022 року
№161-ХХХІІІ-VІІІ «Про місцевий бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2023 рік».

1.2. Про внесення змін та доповнень до програми «Дитяче харчування
на 2023-2024 роки», затвердженої рішенням Фастівської міської ради
від 07.12.2022 №112-ХХХІІ-VІІІ.

1.3. Про внесення доповнень до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, шляхом включення комунального майна, що знаходиться за адресою: вул. Київська, 57, м. Фастів, Фастівський район, Київська область.

1.4. Про надання в оренду комунального майна Комунальному закладу Київської обласної ради «Київське обласне бюро судово-медичної експертизи».

1.5. Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна,
що належить до комунальної власності №66 від 01.09.2022 року за адресою: вул. Київська, 57, м.Фастів, Фастівський район, Київська область, укладеного
з Комунальним закладом Фастівської міської ради «Фастівський Центр комунікації з медичних питань».

1.6. Про внесення доповнень до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, шляхом включення комунального майна, що знаходиться за адресою: вул. Київська, 57, м. Фастів, Фастівський район, Київська область.

1.7. Про надання в оренду комунального майна Комунальному некомерційному підприємству Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування».

1.8. Про внесення доповнень до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, шляхом включення комунального майна, що знаходиться за адресою: вул. Київська, 57 , м. Фастів, Фастівський район, Київська область.

1.9. Про надання в оренду комунального майна Комунальному закладу Київської обласної ради «Київське обласне бюро судово-медичної експертизи».

1.10. Про дообладнання газових котелень Комунальним підприємством «Фастівтепломережа».

1.11. Про передачу майна з балансу виконавчого комітету Фастівської міської ради на баланс та оперативне управління КНП ФМР «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування».

1.12. Про передачу майна з балансу виконавчого комітету Фастівської міської ради на баланс та оперативне управління КНП ФМР «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги».

1.13. Про надання згоди та прийняття гуманітарної допомоги до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради.

1.14. Про надання згоди та прийняття в дарунок благодійної допомоги до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради.

1.15. Про передачу паливно-мастильних матеріалів з балансу закладів освіти Фастівської міської територіальної громади на баланс та в оперативне управління виконавчого комітету Фастівської міської ради.

1.16. Про делегування повноважень та проведення конкурсу з визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Борівського та Оленівського старостинських округів Фастівської міської ради.

1.17. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради нерухомого військового майна, що належить до державної власності та знаходиться за адресою: вул. Івана Мазепи, 22, м. Фастів, Фастівський район, Київська область.

1.18. Про надання дозволу Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Борівський комбінат комунальних підприємств» на отримання кредиту для придбання техніки.

1.19. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Фастівської міської ради.

1.20. Земельні питання.

1.21. Різне.

1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання сорок першої позачергової сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання.

Міський голова                                                               Михайло НЕТЯЖУК