Про скликання сорок п’ятої   позачергової сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання

• 26.06.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

26.06.2023                                                                              № 155-од

Про скликання сорок п’ятої

позачергової сесії Фастівської міської

ради VІІІ скликання

Керуючись п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 4, 5 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати сорок п’яту позачергову сесію Фастівської міської ради восьмого скликання 27 червня 2023 року на 09:00 год. в залі засідань адмінбудинку рад з наступним порядком денним:

1.1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду у разі зміни її цільового призначення для розміщення
та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м. Фастів, вул. Поліграфічна, 16, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ СТАРТ-ІНДАСТРІ.

1.2. Про надання згоди на забудову земельної ділянки комунальної власності в м. Фастів, вул. Поліграфічна, 16.

1.3. Про дострокове припинення повноважень старости Фастівецького старостинського округу Короленка Ю.К. та виключення його з персонального складу виконавчого комітету Фастівської міської ради VІІІ скликання.

1.4. Різне.

1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання сорок п’ятої позачергової сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання.

Міський голова                                                               Михайло НЕТЯЖУК