Про скликання сорок четвертої   позачергової сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання

• 14.06.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

13.06.2023                                      м.Фастів                                         № 145-од

Про скликання сорок четвертої

позачергової сесії Фастівської міської

ради VІІІ скликання

Керуючись п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 4, 5 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати сорок четверту позачергову сесію Фастівської міської ради восьмого скликання 20 червня 2023 року на 10:00 год. в залі засідань адмінбудинку рад з наступним порядком денним:

1.1. Про затвердження Програми «Поліцейський офіцер громади на 2023-2025 роки».

1.2. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2022 року №161-ХХХІІІ-VІІІ «Про місцевий бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2023 рік».

1.3. Про відміну (скасування) рішень Фастівської міської ради щодо припинення діяльності Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради.

1.4. Про делегування повноважень та проведення конкурсу з визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Веприцького, Малоснітинського та Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради.

1.5. Про перейменування вулиць та провулків на території населених пунктів Фастівської міської територіальної громади.

1.6. Про включення нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою:
вул. Віктора Михайлова, 36-А, м.Фастів, Фастівський район, Київська область до Переліку першого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону.

1.7. Про включення частини нежитлового приміщення, що знаходиться
за адресою: пл. Перемоги, 1, м.Фастів, Фастівський район, Київська область

1.8. Про зменшення статутного капіталу та затвердження нової редакції Статуту Комунального підприємства «Фастівський комбінат комунальних підприємств» (код ЄДРПОУ 03346414).

1.9. Земельні питання.

1.10. Про дострокове припинення повноважень депутата Фастівської міської ради VIII скликання Федуна Олександра Олександровича.

1.11. Про дострокове припинення повноважень депутата Фастівської міської ради VIII скликання Нестеренка Олега Олександровича.

1.12. Про дострокове припинення повноважень депутата Фастівської міської ради VIII скликання Коптюха Володимира Анатолійовича.

1.13. Про дострокове припинення повноважень депутата Фастівської міської ради VIII скликання Єлісевича Олега Володимировича.

1.14. Різне.

1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання сорок четвертої позачергової сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання.

Міський голова                                                                 Михайло НЕТЯЖУК