Про схвалення проекту Програми Захисників і Захисниць України Фастівської міської територіальної громади на 2024-2026 роки

• 29.11.2023

Р І Ш Е Н Н Я

27.11.2023                                             м. Фастів                                           №548

Про схвалення проекту

Програми Захисників і

Захисниць України Фастівської міської

територіальної громади на 2024-2026 роки

З метою забезпечення належної соціальної підтримки учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, членів сімей загиблих військовослужбовців під час проходження військової служби, Героя Небесної сотні, учасників Революції Гідності та Захисників і Захисниць України в умовах стримування збройної російської агресії на території України, відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»,  керуючись підпунктом 1 пункту 2 ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет вирішив:

1.Схвалити проект Програми Захисників і Захисниць України Фастівської міської територіальної громади на 2024-2026 роки, згідно додатку.

2.Проект Програми Захисників і Захисниць України Фастівської міської територіальної громади на 2024-2026 роки управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради винести на затвердження сесії Фастівської міської ради.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів з гуманітарних питань.

Додаток1 до програми Захисників 2024-2026

Міський голова                                                               Михайло НЕТЯЖУК