Про схвалення  місцевого бюджету Фастівської міської територіальної громади на 2023 рік

• 21.12.2022

Р І Ш Е Н Н Я

16.12.2022 р.                       м.Фастів                                                   №350

Про схвалення  місцевого

бюджету Фастівської міської

територіальної громади на 2023 рік

Розглянувши подання начальника фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради, відповідно до вимог ч.1 ст. 76 Бюджетного кодексу України, п.1 частини а) ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Схвалити місцевий бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2023 рік згідно додатків.
  2. Фінансовому управлінню винести на розгляд та затвердження Фастівською міською радою міський бюджет на 2023 рік.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови.

Додаток_2

Додаток_1

додаток 4

проект рішення МР