• 17.04.2024

Р І Ш Е Н Н Я

_15.04.2024___                                      м. Фастів                                                  № __244____

З метою контролю за фінансово-господарською діяльністю, підвищення ефективної роботи Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги», відповідно до  ст.78 Господарського кодексу України  та рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 17 грудня 2021року  № 614 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я Фастівської міської ради»,  керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  Фастівської міської ради вирішив:

1. Розглянути та взяти до відома звіти про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» за 1- 4 квартали 2023 року (додаються).
  2. Відповідно до положень Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» оприлюднити звіти про виконання фінансового плану за 1-4 квартали 2023 року на офіційній веб-сторінці підприємства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, з гуманітарних питань.

звіт річний та квартальні 2023

Міський голова                                                                                             Михайло  НЕТЯЖУК