Про розгляд звітів про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» за 2023 рік

• 17.04.2024

Р І Ш Е Н Н Я

_15.04.2024_____                                  м. Фастів                                                  № _247______

З метою контролю за фінансово-господарською діяльністю, підвищення ефективної роботи комунального  некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування», відповідно до ст.78 Господарського кодексу України та  рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 17 грудня 2021року  № 614 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я Фастівської міської ради»,  керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  Фастівської міської ради вирішив:

1. Розглянути та взяти до відома звіти про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування»  за 1- 4 квартали 2023 року (додаються).
  2. Відповідно до положень Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» оприлюднити звіти про виконання фінансового плану за 1- 4 квартали 2023 року  на  офіційній веб-сторінці підприємства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, з гуманітарних питань.

S0110013 1-м, 2-м. Фінансова звітність малого підприємства-1

Звіт 4 кв.

Звіт про виконання фінансового плану за IІ квартал 2023р – копия

Звіт про виконання фінансового плану за IІІ квартал 2023р.

Звіт про виконання фінансового плану за І квартал 2023р

Пояснювальна записка до звіту фінансового плану за 2023р.

Пояснювальна записка до звіту фінансового плану за IV квартал 2023р

Пояснювальна записка до звіту фінансового плану за IІ квартал 2023р

Пояснювальна записка до звіту фінансового плану за IІІ квартал 2023р

Пояснювальна записка до звіту фінансового плану за І квартал 2023р