Про призначення громадського інспектора благоустрою Авраменка Віктора Тарасовича

• 07.03.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

02.03.23                                     м.Фастів                                   №52-од

Про призначення громадського інспектора

благоустрою Авраменка Віктора Тарасовича

З метою забезпечення належного контролю за благоустроєм громади, враховуючи успішне проходження співбесіди, керуючись ст.41 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 16.01.2007 року № 7 «Про затвердження Положення про громадський контроль у сфері благоустрою населених пунктів», Розділу IXПравил благоустрою на території населених пунктів Фастівської міської територіальної громади,  затверджених рішенням Фастівської  міської ради від 15.06.2021 року № 30-IX-VIII, розділом 3 Положення про громадський контроль у сфері благоустроюна території Фастівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 19.03.2021 року №128, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Призначити громадським інспектором благоустрою на території Фастівської міської територіальної громади, на громадських засадах, – Авраменка Віктора Тарасовича.

2.Відділу житлово-комунального господарства виконавчого комітету забезпечити оформлення посвідчення, встановленого зразка.

3.Керівнику КП ФМР «Центр торгівлі та благоустрою» забезпечити проведення інструктажу із  Авраменком В.Т. щодо :

-складання попереджень(приписів) та протоколів про адміністративні правопорушення  у сфері благоустрою;

– інструктажу з техніки безпеки відповідно до Положення про громадський контроль у сфері благоустрою на території Фастівської міської територіальної громади.

4.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський голова                                                                                      Михайло НЕТЯЖУК