Про присвоєння адреси житловому будинку та земельній ділянці Мельниченко Марії Василівні по вул. Ягідна, 1-б у м. Фастів

• 24.12.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від 21.12.2020                                                                     № 614

Про присвоєння адреси житловому

будинку та земельній ділянці

Мельниченко Марії Василівні

по вул. Ягідна, 1-б у м. Фастів

Розглянувши звернення Мельниченко М.В. про присвоєння адреси завершеному будівництвом  житловому будинку (декларація про готовність до експлуатації об’єкта КС 101201104758 від 06.11.2020 р.) по вул. Ягідна, 1-а у м. Фастів та земельній ділянці (кадастровий номер: 3211200000:02:004:0151), у зв’язку з впорядкуванням нумерації по вулиці, керуючись п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу житловому будинку та земельній ділянці, що належить Мельниченко Марії Василівні – вул. Ягідна, 1-б, м. Фастів.
  2. Зобов`язати Мельниченко М.В. внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на домоволодіння по вул. Ягідна, 1-б у м. Фастів.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Нетяжука М.В.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук