Про проведення заходів до Дня батька у 2021 році

• 16.06.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від      15.06.2021                                                                                                     № 165 од

Про проведення заходів до Дня батька у 2021 році

Керуючись Указом Президента України від 18.05.2019р. № 274-2019 «Про День батька», на виконання  п. 1.1, 1.3, 1.10, 2.10, 2.11Комплексної програми підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав дітей  “Назустріч дітям” на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2017 № 8-ХХХV–VІІ,п.2 Програми «Розвитку фізичної культури і спорту Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки», затвердженої рішенням сесії міської ради № 7-ІV-VІІІ від  23.12.2020року, Комплексної програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням сесії міської ради № 12-ІV-VІІІ від  23.12.2020року,з метою популяризації сімейних цінностей, формування у  батьківства громади  відповідального ставлення до виконання батьківський обов’язків, відповідно  Комплексної Програми Фастівської міської територіальної громади з соціальної підтримки учасників бойових дій, сімей загиблих  ветеранів війни та вшанування їх подвигу  на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням сесії міської ради № 9-ІV-VІІІ від  23.12.2020року, з метою забезпечення належної соціальної підтримки та привернення уваги громадськості до суспільно-морального аспекту спільного  проживання поряд з батьками, сини яких віддали життя  за територіальну цілісність України у зоні проведення антитерористичної операції та вшанування їх пам’яті,  формування  національно-патріотичної свідомості молоді у повазі до батьків, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити  план заходів з організації та проведення у  Фастівській міській територіальній громаді заходів до Дня батька у 2021році згідно плану у додатку.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови питань з діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини       Давиденко О.П.

Міський голова                                                                                       М. В. Нетяжук

Додаток до розпорядження №  165 од     від   15.06.2021

План заходів з організації та проведення Дня батька у 2021 році

№ п/п Назва заходів Дата проведення Відповідальні
1. Організувати та провести за графіком, пізнавально-інформаційну акцію “Добрий батько, яким він є!», спільно з активною молодіжною громадськістю з виготовленням зовнішньої рекламної продукції  з залученням  батьків з дітьми, в тому числі з особливими потребами, з підведенням підсумків у День батька-20 червня 02.06.2021-20.06.2021р. Давиденко О.П.Бортовська Ж. П.
2. Забезпечити проведення семінарів-тренінгів з підвищення виховного потенціалу батьків серед старостинських округів та комітетів самоорганізації населення, у Молодіжному центрі ФМТГ червень2021 р. Бортовська Ж. П.Савченко Н.М.
3. Замовити сітілайти для зовнішньої реклами відповідального батьківства «Добрий батько, яким він є!»з розміщенням . Червень2021р. Савченко Н.М.Бруй Л.М.
4. Забезпечити батьків, з числа членів сімей загиблих військовослужбовців друкованою сувенірною продукцією з логотипом «Батько героя!» червень2021 р. Бортовська Ж. П.Бобоха Т.Т.
5. Організувати на відкритому повітрі розважально-інформаційну програму для батьків з дітьми,  з рибальськими елементами сімейного дозвілля з дотриманням правил безпеки на воді та  медичним супроводом під час проведення заходу 20.06.2021р.ІІ пляж річки «Унава» Бортовська Ж.П.Скиданенко А.В.Денисюк В.М.Кирсенко Н.Ю.Тягун О.М.Костюк І.М.
6. Забезпечити придбання призів, витратних матеріалів для проведення Фестивалю рибальського сімейного дозвілля з логотипом «Добрий батько, яким він є!» для  учасників та переможців До 18.06.2021р. Скиданенко А.В.Бортовська Ж.П.
7. Провести прибирання місця проведення фестивалю рибальського сімейного дозвілля  до  Дня батька. До 22.06.2021р.ІІ пляж річки «Унава» Чемерський О.Ю.
8. Витрати, пов’язані з виготовленням та розміщенням зовнішньої рекламної продукції оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282 До 20.06.2021р. Савченко Н.М.
9. Витрати, пов’язані з виготовленням сувенірної продукції «Батько героя!»,  товарів і послуг для проведення тренінгів, конкурсів з рибальського сімейного дозвілля з логотипом «Добрий батько, яким він є!», « Батько справжній герой…»,оплатити за рахунок коштів, виділених Фастівському міському центру соціальних служб Фастівської міської ради по КПК 0213121 та КПК 0213242; КЕКВ 2282. До 20.06.2021р. Бортовська Ж.П.
 10. Витрати,  пов’язані  для забезпечення  призами, витратними матеріалами на проведення Фестивалю рибальського сімейного дозвілля , оплатити за рахунок коштів, виділених відділу фізичної культури і спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282 До 20.06.2021р. Скиданенко  А.В.

Керуючий справами(секретар)

Виконавчого комітету                                                                             Л.О.Тхоржевська