Про проведення річної інвентаризації активів та зобов’язань

• 03.10.2023

Київської області ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

12.09.2023                                               м.Фастів                                                     № 218-од

Про проведення річної

інвентаризації активів та зобов’язань

Для забезпечення достовiрностi даних бухгалтерського облiку та фiнансової звiтностi , у зв’язку з підготовкою до складання та здавання річної фінансової звітності, відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.99р. № 996- ХІV (з відповідними змінами та доповненнями ), Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою КМУ від 28.02.2000 р. № 419 (з відповідними змінами та доповненнями ), Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014р. №879(з відповідними змінами та доповненнями ) , Наказу Міністерства фінансів України від 17.06.15 №572«Про затвердження типових форм для відображення бюджетними установами результатів інвентаризації» (з відповідними змінами та доповненнями ) , керуючись п.20 ч.4. ст. 42 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні:

1. Розпочати проведення інвентаризації з 10.2023р. для необоротних активів, запасів, дебіторської та кредиторської заборгованостей, грошових коштів, матеріальних цінностей, які були передані на відповідальне зберігання Київською обласною державною адміністрацією .
  2. Створити інвентаризаційну комісію виконавчого комітету Фастівської міської ради в складі:

Голова комісії:

ТХОРЖЕВСЬКА Леся – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Фастівської міської ради;

Члени комісії:

МІХЕЄВА Ольга – начальник фінансово-господарського відділу-головний бухгалтер виконавчого комітету Фастівської міської ради;

ТРИБЕЛЬ Аліна- головний спеціаліст відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення виконавчого комітету Фастівської міської ради;

ПОСУДІЄВСЬКА Людмила- головний спеціаліст –бухгалтер    фінансово- господарського відділу виконавчого комітету Фастівської міської ради; КАЛАКУТСЬКА Вікторія – головний спеціаліст -бухгалтер   фінансово- господарського відділу виконавчого комітету Фастівської міської ради.

ЯНКОВСЬКА Світлана –начальник відділу Єдиного демографічного реєстру   населення та  Державного реєстру виборців (в частині переданих на  відповідальне зберігання Київською обласною державною адміністрацією  матеріальних цінностей).

1. Інвентаризацію провести у присутності матеріально відповідальних осіб: ОСТАПЧУКА Юрія  –   начальника  відділу  господарського  забезпечення виконавчого комітету Фастівської міської ради;

ДОЛГОГО    Сергія    –     начальника    сектора    з    питань    надзвичайних ситуацій,цивільного захисту населення;

ВАСИЛЬЄВОЇ  Любові   -головного  спеціаліста   –бухгалтера     фінансово- господарського відділу виконавчого комітету Фастівської міської ради; КОВАЛЬОВА Миколи- начальника відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення виконавчого комітету Фастівської міської ради.

1. Заборонити проведення інвентаризації в разі відсутності одного з членів інвентаризаційної комісії.
  • Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Виконуючий обов’язки  міського голови                                                          Олена ЗИКОВА