Про проведення оптимізації приміських маршрутів загального користування №35 «Мотовилівка – Борова», №36 «Залізнична станція «Вишняки» – Мотовилівська Слобідка» та №37 «Оленівка – залізнична станція «Білки»»

• 17.04.2024

Р І Ш Е Н Н Я

Від 15.04.2024                                                                                                                       №234

м. Фастів

Про проведення оптимізації приміських

маршрутів загального користування

№35 «Мотовилівка – Борова»,

№36 «Залізнична станція «Вишняки» –

Мотовилівська Слобідка» та №37

«Оленівка – залізнична станція «Білки»»

З метою забезпечення доступності, підвищення якості надання послуг перевезення пасажирів Борівського, Оленівського та Мотовилівського старостинських округів, в зв’язку з проведенням оптимізації та вдосконалення приміських автобусних маршрутів загального користування №35 «Мотовилівка – Борова», №36 «Залізнична станція «Вишняки» – Мотовилівська Слобідка» та №37 «Оленівка – залізнична станція «Білки»», враховуючи рішення постійної депутатської комісії з питань підприємницької діяльності, інвестицій, міжнародних зв’язків, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі від 11.04.2024 року, відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 року №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», Наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 07.05.2010 року №278 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження паспорта автобусного маршруту», керуючись пп.10, п.а ч.І ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Закрити приміський маршрут загального користування №35 «Мотовилівка – Борова».
  2. Закрити приміський маршрут загального користування №36 «Залізнична станція «Вишняки» – Мотовилівська Слобідка».
  3. Затвердити зміну назви приміського автобусного маршруту загального користування №37 «Оленівка – залізнична станція «Білки»» на №37 «Оленівка – Борова».
  4. Внести зміни до Паспорту маршруту та затвердити у новій редакції п.а Загальні показники ХАРАКТЕРИСТИКА МАРШРУТУ довжину маршруту у прямому напрямку 9,6 км змінити на 13,0 км та у зворотному напрямку 9,6 км змінити на 13,0 км.
  5. Затвердити Схему приміського маршруту загального користування №37 «Оленівка – Борова» (додаток 1).
  6. Затвердити розклади руху автотранспорту на приміському автобусному маршруті загального користування №37 «Оленівка – Борова» в звичайному режимі руху(додатки 2, 3).
  7. Сектору торгівлі та транспорту виконавчого комітету Фастівської міської ради розробити паспорт приміського маршруту загального користування №37 «Оленівка – Борова».
  8. Сектору торгівлі та транспорту виконавчого комітету Фастівської міської ради, з метою формування єдиного електронного реєстру міжнародних та міжміських і приміських автобусних маршрутів загального користування, подати сформований реєстр приміських автобусних маршрутів загального користування, організація перевезень на яких покладена на виконавчий комітет Фастівської міської ради, та подати його до управління пасажирських перевезень Київської обласної державної адміністрації та до відділу державного нагляду (контролю) у Київській області Укртрансбезпеки.
  9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань  діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Додаток

Міський голова                                                              Михайло НЕТЯЖУК