• 04.02.2022

Р І Ш Е Н Н Я

_03.02.2022_                                         м.Фастів                                                  № __38_

Про проведення  конкурсу на зайняття

вакантної посади директора Комунального

некомерційного підприємства Фастівської

міської ради «Фастівський міський Центр

первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» .

Відповідно до ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992 № 2801-XII (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», керуючись пп.1 п.а ст.32, ст. 40, ч.1 ст.52, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою забезпечення прозорості та відкритості прийняття рішення щодо призначення директора КНП ФМР «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Провести конкурс на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» у порядку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я».
  2. Забезпечити одночасне оприлюднення на офіційному веб-сайті Фастівської міської ради даного рішення та оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади, зазначеної у пункті 1 цього рішення (додається).
  3. Після завершення формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади, зазначеної у пункті 1 цього рішення, подати її персональний склад на затвердження виконавчому комітету Фастівської міської ради.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини.

Міський голова                                                                                     Михайло  НЕТЯЖУК

до рішення виконавчого комітету

від _03.02.2022_№ _38_

Оголошення

Відповідно до ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992 № 2801-XII (зі змінами), Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 виконавчий комітет  Фастівської міської ради:

оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального  некомерційного підприємства  Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги».

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять представники органу управління, представники трудового колективу закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу, представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Галузеві професійні спілки, громадські об’єднання у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності подають по чотири кандидатури органу управління, який визначає представників до складу конкурсної комісії з таких кандидатур та/або з переліку незалежних експертів у сфері охорони здоров’я у кількості, рівній кількості представників органу управління.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії представників трудового колективу відповідного закладу та  представників галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я подаються до загального відділу виконавчого комітету Фастівської міської ради за адресою: м.Фастів, пл..Соборна, 1 (каб.306) у письмовому вигляді упродовж 15 днів з моменту оприлюднення цього оголошення – до 18 лютого  2022 року включно.

Пропозиції мають бути оформлені належним чином, зокрема, протокол зборів трудового колективу закладу;  протоколи зборів членів профспілок або первинних профспілкових організацій, протоколи зборів членів громадських об’єднань або інші документи уповноважених органів управління зазначених суб’єктів подання, заяви незалежних експертів у сфері охорони здоров’я з документами, що підтверджують кваліфікацію. До пропозицій галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності додається копія статуту (положення) відповідного суб’єкта подання.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку; накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили; наявність конфлікту інтересів.

Керуючий справами(секретар) виконавчого

комітету Фастівської міської ради                                                   Леся ТХОРЖЕВСЬКА