Про погодження видалення та омолоджувальне обрізання зелених насаджень на території населених пунктів Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради

• 17.04.2024

Р І Ш Е Н Н Я

15.04.2024                            м. Фастів                                №246

Про погодження видалення та

омолоджувальне обрізання зелених

насаджень на території населених пунктів

Борівського, Оленівського, Мотовилівського,

Мотовилівськослобідського
старостинських округів Фастівської міської ради

Враховуючи звернення від мешканців та старост старостинських округів щодо видалення та проведення омолоджувального обрізання аварійно-небезпечних дерев з метою попередження потенційної загрози життю та здоров’ю людей, пошкодженню автотранспорту беручи до уваги незадовільний стан зелених насаджень, згідно актів комісійного обстеження (сухостійність, дуплистість, трухлявість та пошкодження стовбурів, сухе гілля та ін.), що ростуть на території населених пунктів Борівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського та Оленівського старостинських округів Фастівської міської ради; беручи до уваги рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради № 592 від 18.12.2023 «Про створення комісій з питань визначення стану зелених насаджень на території населених пунктів Фастівської міської територіальної громади»; відповідно до постанови КМУ №1045 від 01.08.2006 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах»; керуючись підпунктом 7 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Погодити перелік дерев, що підлягають видаленню та омолоджувальному обрізанню на території населених пунктів Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради, згідно додатку.
  2. Управлінню регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради забезпечити проведення робіт із видалення, омолоджувального обрізання, зелених насаджень на землях загального користування згідно акту №1-3.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань розвитку територій.

Міський голова                                                                                      Михайло НЕТЯЖУК

до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради

від ______________  №_______

Перелік дерев, що підлягають видаленню на території населених пунктів Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського
старостинських округів Фастівської міської ради

№ акту

Кількість дерев, що підлягають видаленню, шт.

Примітки

1 с. В.Мотовилівка, вул. Шкільна
(Г. Мандрика),1 (Панські сади)
5 Видалення

1 с. В.Мотовилівка, вул. Шкільна
(Г. Мандрика),1 (Панські сади)
5 Видалення клен
1 с. В.Мотовилівка, вул. Шкільна     (Г. Мандрика),1 (Панські сади) 5 Видалення береза
1 с. В. Мотовилівка, вул. Шкільна (Г.Мандрика) (узбіччя виїзд на с. Оленівка, поворот на Мичківку) 5 Видалення

1 Узбіччя дороги с. Мотовилівка – Оленівка 6 Видалення

Тополя – 3 од.

Акація – 3 од.

1 с. В.Мотовилівка вул. Фастівська (узбіччя виїзд на м. Фастів) 5 Видалення акація
1 с. Мотовилівка вул. Фастівська (узбіччя в напрямку до с. Борова) 5 Видалення

Акація – 3 од.

Тополя – 2 од.

1 с. Мотовилівка вул..Соборна (кладовище) біля АЗС 10 Видалення

Акація – 6 од.

Береза – 2 од.

Яблуня – 2 од.

1 с. Мотовилівка вул. Фастівська (район «Колгосп» з правого боку, у напрямку м. Фастів біля озера, лісосмуга) 20 Видалення

Акація

2 с. Оленівка вул.. Соборна ( парк біля Пам’ятника Воїнам Визволителям) 17 Видалення

Яблуня – 8 од.

Акація – 6 од.

Клен – 1 од.

Берези – 2 од.

2 с. Оленівка вул. Соборна (біля церкви) 4 Видалення

Тополя – 1 од.

Клени – 3 од.

2 с. Оленівка (виїзд на                           с. В. Мотовилівка, Узвіз, узбіччя) 5 Видалення акація
2 с. Оленівка, вул. Духовських (провулок на вул. В. Ханенко) 5 Видалення клен
2 с. Оленівка вул. Фастівська, 24-26 5 Видалення верба
2 с. Оленівка вул. Фастівська (від останньої зупинки у бік м. Києва, узбіччя) 10 Видалення акація
2 с. Оленівка вул. Фастівська (біля останньої зупинки у бік м. Києва, узбіччя ) Санітарна обрізка та кронування на висоті 7м та 8м

Акація – 20 од.

17. 2 с. Оленівка вул. Соборна ( парк біля Пам’ятника Воїнам Визволителям) Санітарна обрізка та кронування на висоті 7м та 8м

Акація – 1 од.

Груша – 4 од.

18. 3 с. Мотовилівська Слобідка                 вул. Центральна 6-16 (липова алея) Санітарна обрізка та кронування на висоті 7м та 8 м

Липа – 42 од.

с. Мотовилівська Слобідка

вул. Центральна 1-11 (узбіччя дороги)

Санітарна обрізка та кронування на висоті 7м та 8 м
Клен – 12 од.
20. 3 с. Мотовилівська Слобідка
вул. Миру3-7 (узбіччя дороги)
6 Видалення верба
21.

3 с. Мотовилівська Слобідка
вул. Шевченка 3-5 (берег ставка «Сільрадівський»
2 Видалення верба
22.

3 с. Мотовилівська Слобідка
вул. Шевченка 95 (без господарське домоволодіння)
      – Санітарна обрізка на висоті 7 м 8 м                Алича – 1 од.
Шовковиця – 1 од.
Всього дерев на видалення: 120

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету                                                Леся ТХОРЖЕВСЬКА