Про погодження «Програми соціально-економічного і культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2021 рік»

• 24.12.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від   21.12.2020                                                                                             № 620

Про погодження «Програми соціально-економічного

і культурного розвитку Фастівської міської

територіальної громади на 2021 рік»

З метою нарощування економічного потенціалу громади, забезпечення належного функціонування об’єктів соціальної сфери та підвищення соціального захисту населення громади, керуючись Законом України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», Указу Президента України №722/2019 «Про цілі сталого розвитку України на період до 2030 року» відповідно до вимог п.п. 1, п.а ст.27, п.1 ч.2 ст.52 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Погодити «Програму соціально-економічного і культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2021 рік», що додається.
  2. Подати на затвердження міської ради «Програму соціально-економічного і культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2021 рік».
  3. Контроль за виконання даного рішення покласти на міського голову.

Міський голова                                                                             М.В. Нетяжук

Програма 620.1