Про погодження  Програми підтримки та розвитку молоді  Фастівської міської територіальної громади на 2024 – 2026 роки

• 30.11.2023

Р І Ш Е Н Н Я

Від 27.11.   2023                                                                                                         № 506

м. Фастів

Про погодження  Програми підтримки

та розвитку молоді  Фастівської міської

територіальної громади на 2024 – 2026 роки

З метою реалізації  державної молодіжної політики на місцевому рівні, відповідно до   Закону України «Про основні засади молодіжної політики», Указу Президента України  «Про Національну молодіжну стратегію до 2030 року», керуючись п.п. 1 п.а ст.27, п.1 ч.2 ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Погодити Програму підтримки та розвитку молоді Фастівської міської територіальної громади на 2024 – 2026 роки відповідно до додатку.
  2. Доручити управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради винести на розгляд Фастівської міської ради питання «Затвердження Програми підтримки та розвитку молоді Фастівської міської територіальної громади на 2024 – 2026 роки».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Програма молодь 2024-2026

Міський голова                                                                                 Михайло НЕТЯЖУК