Про погодження  найменування вулиці Дачна в садовому товаристві «ЛІЛЕЯ» в межах Малоснітинського старостинського округу на території Фастівської міської територіальної громади

• 12.10.2022

Р І Ш Е Н Н Я

____11.10.2022___________     м. Фастів                                   № _271___

Про погодження  найменування

вулиці Дачна в садовому товаристві «ЛІЛЕЯ»

в межах Малоснітинського старостинського

округу на території Фастівської міської

територіальної громади

Розглянувши звернення мешканців садового товариства «ЛІЛЕЯ» (ЄДРПОУ 35967840), що знаходиться в межах Малоснітинського старостинського округу (бувша Бортниківська сільська рада) на території Фастівської міської територіальної громади, щодо найменування вулиці в садовому товаристві, враховуючи протокол загальних зборів садового товариства від 05.10.2022 №5, протокол засідання робочої комісії по перейменуванню вулиць від 30.08.2022р., відповідно до затвердженого Положення про порядок перейменування та найменування вулиць, площ, провулків, інших об’єктів на території міста Фастова, керуючись п.1 ст.37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Погодити найменування вулиці в садовому товаристві «ЛІЛЕЯ» в межах Малоснітинського старостинського округу на території Фастівської міської територіальної громади – вулиця Дачна.
  2. Рекомендувати питання найменування вулиці в садовому товаристві «ЛІЛЕЯ» винести на розгляд сесії Фастівської міської ради для затвердження.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                     Михайло НЕТЯЖУК