Про погодження Комплексної програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2022 – 2024 роки

• 30.11.2023

Р І Ш Е Н Н Я

Від 27.11.2023                                                                                             № 504

м. Фастів

Про погодження Комплексної програми

розвитку культури Фастівської міської

територіальної громади на 2022 – 2024 роки

З метою реалізації державної політики у галузі культури на місцевому рівні відповідно до Закону України «Про культуру», керуючись п.п.1 п.а ст.27, п.1 ч.2 ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Погодити Комплексну програму розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2022 – 2024 роки відповідно до додатку.
  2. Доручити управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради винести на розгляд Фастівської міської ради питання «Затвердження Комплексної програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2022 – 2024 роки».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Комплексна програма культура 2024-2026

Міський голова                                                           Михайло НЕТЯЖУК