Про погодження фінансового плану КП ФМР «Фастівська житлово-експлуатаційна контора» на 2021 рік

• 21.01.2021

Від 15.01.2021                                                          № 37

Про погодження фінансового плану

КП ФМР «Фастівська житлово-експлуатаційна контора» на 2021 рік

На виконання рішень виконавчого комітету Фастівської міської ради № 23 від 21.01.2016 року «Про погодження Порядку складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунальних підприємств» та Фастівської міської ради №13-VIII-VII від 29.01.2016 року «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунальних підприємств», керуючись пп.4, п. «а», ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Погодити фінансовий план КП ФМР «Фаствська житлово-експлуатаційна контора» на 2021 рік.
  2. 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Зикову О.Б.

Міський голова                                                                                             М. В. Нетяжук

додаток