Про підписання Угоди про співпрацю між містом Фастів (Україна) та містом Меербуш (Німеччина)

• 15.11.2023

Р І Ш Е Н Н Я

__________________                         м. Фастів                    № _________________

З метою розвитку міжнародного співробітництва та європейської інтеграції, відповідно до листа мера міста Меербуш (Німеччина) від 02.11.2023 про партнерство, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Міському голові Нетяжуку Михайлу Володимировичу підписати Угоду про співпрацю між містом Фастів (Україна) та містом Меербуш (Німеччина).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову та постійну комісію міської ради з питань підприємницької діяльності, інвестицій, міжнародних зв’язків, промисловості, транспорту, зв’язку.

Міський голова                                                           Михайло НЕТЯЖУК