Про  підготовку та відзначення в Фастівській міській територіальній громаді  у  2023 році Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

• 30.08.2023

29.08.2023           м. Фастів               203-од

Про  підготовку та відзначення в Фастівській

міській територіальній громаді  у  2023 році

Дня пам’яті захисників України,

які загинули в боротьбі за незалежність,

суверенітет і територіальну цілісність України

З метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, відповідно до Указу Президента України від 23.08.2019 р.  № 621/2019  “Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України”, Комплексної  програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020  №12-ІV-VIIІ, керуючись  п.20 ч.4 ст.42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити заходи з підготовки  та  відзначення в Фастівській міській територіальній громаді  у 2023 році Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України (додаток).
  2. Контроль  за  виконанням  розпорядження  покласти  на заступника  міського  голови  з питань забезпечення діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                                          Михайло НЕТЯЖУК

№             від

З А Х О Д И

з підготовки  та  відзначення в Фастівській міській територіальній громаді  у  2023 році

Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність,

суверенітет і територіальну цілісність України

1. Організувати та провести:

– хвилину мовчання;

– всеукраїнська акція пам’яті «Сонях»;

– покладання квітів до Пам’ятника Захисників України;

– молитва за захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України;

– покладання квітів до могил загиблих воїнів в російсько-українській війні на Алеї слави.

29.08.23

площа Перемоги

Інтернаціональне кладовище

Швидка Ж. П.

Скоробогата В.В.

2. Звернутися до релігійних організацій із пропозицією провести панахиди за загиблими та молебні за захисників України під час служби у церквах громади. До 29.08.2023 Скоробогата В.В.

3. Покладання квітів до пам’ятного меморіалу Захисникам України та у старостинських округах. 29.08.2023 Снігур А. М.

Булько С.О.

4. Запросити до участі у заходах членів сімей загиблих, учасників бойових дій До 29.08.2023 Бобоха Т. Т.
5. Забезпечити  висвітлення  у  місцевих ЗМІ та на офіційному сайті міської ради  інформацію щодо Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України До 29.08.2023 Авксентюк Т. В.
6. Підготувати звернення до поліції про забезпечення громадського порядку та незалежного медичного супроводу під час проведення заходів.

Повідомити Фастівське відділення поліції та КНП ФМР «Фастівський міський центр первинної медичної допомоги» щодо запланованих заходів.

До 29.08.2023

Яровенко Ю.П.

Костюк І. М.

Яхновський А.В.

7. Придбати квіти для покладання до Пам’ятника  Захисникам України До 29.08.2023 Скоробогата В.В.

8. Провести роботи по благоустрою та упорядкуванню пам’ятників, пам’ятних знаків, могил  загиблих воїнів та прилеглих до них територій. До 29.08.2023

Матвійчук В. А.

Чемерський О.Ю.

9. Організувати та провести у міській бібліотеці  та краєзнавчому музеї тематичні виставки архівних документів, фотоматеріалів, творів мистецтва та літератури. Серпень, 2023р. Скоробогата В.В.

10. Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням заходів, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2210 Серпень, Вересень  2023 р. Скоробогата В.В.
11. Витрати, пов’язані з підготовкою та проведенням заходів замовлення товарів та послуг, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню розвитку територій та благоустрою Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського та Фастівецького старостинських округів, управлінню регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів по загальному фонду Серпень, Вересень  2023 р. Снігур А. М.

Белько С.О.

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету Фастівської міської ради                             Леся ТХОРЖЕВСЬКА