Про підготовку та відзначення в 2023 році у Фастівській міській територіальній громаді Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України

• 29.06.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

27.06.2023                               м. Фастів                             160-од

Про підготовку та відзначення

в 2023 році у Фастівській міській

територіальній громаді

Дня Військово-Морських Сил

Збройних Сил України

З метою відзначення Дня Військово- Морських Сил України Збройних Сил України, на виконання Указу Президента України від 12 червня 2015 року № 331/2015 «Про День Військово-Морських Сил Збройних Сил України», Комплексної програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021–2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020 № 12-IV-VIІI, листа Командувача Військово-морських сил Збройних сил України, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України (додаток).
  2. Контроль  за  виконанням  розпорядження  покласти  на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Міський  голова                                                                                        Михайло НЕТЯЖУК

№                      від

План заходів

з  підготовки та відзначення Дня Військово-Морських Сил  Збройних Сил України

Назва заходу Дата та час проведення

Відповідальні
1. Організувати та провести заходи з нагоди Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України:

– церемонію підняття військово-морського прапора Збройних сил;

– покладання квітів до пам’ятника Захисникам України;

02.07.2023

площа Соборна

площа

Перемоги

Тхоржевська Л.О.

Швидка Ж. П.

Скоробогата В. В.

2. Запросити до участі в урочистостях:

–      представників військово-морських сил Збройних сил України;

–      представників міністерства оборони;

–      народних депутатів;

–    депутатів міської ради;

–    представників Фастівської районної військової адміністрації;

До 02.07.2023

Тхоржевська Л. О.

Кирсенко Н Ю.

3. Здійснити організаційні заходи:

–   підготувати сценарій проведення заходу;

–   замовити та придбати послуги з виготовлення інформаційно-поліграфічної продукції (макетів для біл-бордів);

–   замовити продукцію для відзначення та нагородження, квіти;

До 02.07.2023 Скоробогата В. В.

4. Замовити та придбати:

–   послуги з гарячого харчування;

–   кейтерингові послуги;

–   сувенірну  продукцію.

До 02.07.2023 Міхєєва О. О.

Тхоржевська Л. О.

5. Розмістити постери на рекламних щитах громади.

Провести благоустрій території проведення заходу.

До 02.07.2023 Матвійчук В. А.

Чемерський О. Ю.

6. Підготувати звернення до поліції про забезпечення  громадський порядку та належного медичного супроводу під час проведення заходів.

Повідомити Фастівське відділення поліції та КНП ФМР «Фастівський міський центр первинної медичної допомоги» щодо запланованих заходів.

02.07.2023

До 02.07.2023

Яровенко Ю. П.

Костюк І. М.

7. Забезпечити транспорт для перевезення звукової апаратури від Палацу культури до площі Соборна та у зворотному напрямку для проведення заходу. 02.07.2023 Матвійчук В.А.
8.

Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням церемонії підняття прапору, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2210, 2240. Липень-Серпень, 2023

Скоробогата В. В.
 9. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходів оплатити за рахунок коштів, виділених виконавчому комітету Фастівської міської ради по спеціальному або загальному фонду бюджету. Липень-Серпень,  2023 Міхєєва О. О.

Керуючий справами (секретар)                                Леся ТХОРЖЕВСЬКА

виконавчого комітету