Про підготовку та відзначення у 2024 році Міжнародного дня боротьби за права жінок

• 12.03.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

07.03.2024                                             м.Фастів                                                 50-од

Про підготовку та відзначення

у 2024 році Міжнародного дня

боротьби за права жінок

З метою популяризації кращих духовних надбань, розвитку і підтримки традицій вшанування жінки – матері, враховуючи винятково важливу роль жінки в політичному, економічному, соціальному, історичному, культурному розвитку суспільства й держави, на виконання Комплексної програми розвитку культури в місті Фастові на 2024–2026 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 22.12.2023 № 574-XLV-VIІI, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення у 2024 році Міжнародного дня боротьби за права жінок  (додаток 1).
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                                         Михайло НЕТЯЖУК

№                         від

План заходів з підготовки та відзначення

у 2024 році Міжнародного дня боротьби за права жінок

№ пп Назва заходу Термін виконання Відповідальні
1. Провести нагородження жінок-представників трудових колективів Фастівської  міської територіальної громади в міському Палаці культури (мала зала). 08.03.2024

Нетяжук М.В.

Тхоржевська Л.О.

Андросенко Н.А.

2.

Організувати та провести тематичний захід в міському Палаці культури (велика зала) з нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок.  08.03.2024

Швидка Ж. П.

Поліщук І.С.

3. Підготувати  вітання від міського голови з нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок та оприлюднити через місцеві ЗМІ. До 08.03.2024 Авксентюк Т. В.

4. Провести організаційні заходи:

– підготувати сценарій тематичного заходу;

– придбати квіти для нагородження жінок-представників трудових колективів та запрошених жінок Фастівської  міської територіальної громади;

– забезпечити звуковий супровід заходу;

– забезпечити участь творчих колективів Палацу культури та учнів музичної школи.

До 07.03.2024

Поліщук І.С.

5. Запросити для участі у тематичному заході   родини загиблих в російсько-українській війні. До 08.03.2024

Бобоха Т.Т.
6. Забезпечити громадський порядок та належний медичний нагляд під час проведення заходів у місцях проведення заходів.

Повідомити Фастівське відділення поліції та КНП ФМР “Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги” щодо запланованих заходів

08.03.2024

До 08.03.2024

Яхновський А.В.

Костюк І. М.

7. Організувати та провести тематичні заходи в закладах культури та освіти Фастівської міської територіальної громади. Березень, 2024 Поліщук І.С.

Єриш Н. Л.

8. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходів (замовлення товарів та послуг) оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КПКВК 1014082. Березень, 2024 р. Поліщук І.С.

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету Фастівської міської ради                              Леся ТХОРЖЕВСЬКА